Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  |   פורטל ההתאחדות החדש   |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
מפגש פרוייקטורים של 'מגן הכבוד הדור הבא'
02/02/2017 16:00 
הפרוייקטורים לאחר הסימולציות במגרש (צילום: עודד קרני)

היום התקיים מפגש הפתיחה. לראשונה יוענק מגן כבוד למחלקות הנוער. אבי לוי: "אנחנו החלטנו שזה יהיה מיועד למועדונים שאינם חלק מקבוצות ליגת העל"

היום (חמישי) בבית הנבחרות בשפיים, התקיים מפגש הפתיחה לפרוייקטורים של: 'מגן הכבוד הדור הבא'. לראשונה העונה יוענק מגן הכבוד למחלקות הנוער והילדים המובילות בעשייתם החינוכית והערכית ובמאבקם  באלימות ובגזענות.

במהלך הפגישה היום התקיימה סדנא חווייתית של נציגי 40 מועדונים נבחרים בשיתוף עם מאמני נבחרות ישראל, שם הוצג תהליך הליווי שיכלול: סדנאות, ביקור ייעודי לפרוייקטורים בבית הנשיא וביקורי שטח של צוות המיזם במועדונים.

יועץ ומוביל ״מגן הכבוד״ מטעם בית הנשיא, ערן איתן פתח את האירוע ואמר: "נשיא המדינה רואה בכדורגל כפלטפורמה לשינוי בחברה הישראלית. מטרת הפרויקט הינה לספק כלים ולייצר תמריץ חיובי למועדוני הכדורגל, מחלקות הנוער ואוהדי הקבוצות להרחיב ולהעמיק את עשייתם החינוכית ופעילותם להתמודדות עם גילויי אלימות וגזענות".

ערן איתן

ראש אגף התחרויות, אבי לוי: ״אנחנו שמחים שבית הנשיא לקח תחת חסותו את מגן הכבוד, השנה זה נפתח למחלקות הנוער ואנחנו החלטנו שזה יהיה מיועד למועדונים שאינם חלק מקבוצות ליגת העל. אנחנו מנסים למנוע מצבים של אלימות ושואפים שלא נצטרך לקרוא בכל שבת על אלימות במגרשי הנוער והילדים. אנחנו כהתאחדות לכדורגל, נעשה הכל כדי לעזור ולתת את התמיכה לכל מי שרוצה לשפר את מצב המועדון שלו כי בסופו של דבר כדורגל הוא כלי חינוכי".

ניר לוין, המנהל הטכני של נבחרות ישראל: "הפעילות נועדה כדי לתת למחלקות הנוער את הכלים המתאימים כדי שיפעלו בשטח. את הדילמות שיש במחלקות הנוער אני חוויתי כשהייתי מנהל מקצועי במכבי תל אביב , בכל הקבוצות ובכל הגילאים. אלו דילמות שקיימות במגרש עצמו וביציע, אנחנו מנסים להציף אותם ולטפל בהם. לצערי יש הרבה מאוד בעיות, יש התנהגות הורים לא מתאימה, התייחסות כלפי השופט והשחקנים מהיציע, דברים שנוצרים מחוסר חינוך והדרכה ואנחנו ננסה לשנות את התרבות הזאת. אין לי ספק שכשסביבת המשחקים תהיה נקייה ומקצועית יותר וכשהיציע יהיה חיובי הדברים יראו אחרת גם במגרשים".

ניר לוין

מנכ״ל עמותת ערכים בספורט, עמיר בן צבי: “מגן הכבוד הדור הבא פונה לכל הקבוצות שהן לא מליגת העל, קבוצות שיש להן מחלקות נוער, בנים ובנות מכל הארץ. כבר שנתיים אנו רצים עם מגן הכבוד בליגת העל וזה יוצר תוצר נהדר, ובנוסף, נעבוד במשך השנה עם ילדים ששואפים גם להיות חלק מהקבוצות בליגת העל וכך אנו מאמינים שנביא את השינוי המיוחל במחלקות הנוער והילדים. בסופו של דבר אנחנו רוצים שכל  מסגרת לילדים עד גיל 18 תהיה מסגרת לחינוך בלתי פורמלי, הערכים שיכולים להיות דרך הפעילות במגרש לפעמים יכולים להיות יותר גדולים מכל ילד שנמצא בתנועת נוער וזה מה שאנחנו רוצים להעצים. המטרה היא להפוך את הכדורגל למקום עם הרבה תכנים חיובים ונוריד את האלימות והגזענות מהמגרשים״.

עמיר בן צבי

לאחר דברי הפתיחה נערכו סימולציות במגרש האימונים בהשתתפות נציגי המועדונים הנבחרים ביחד עם מאמני נבחרות ישראל הצעירות.

כתבות נוספות
"נדע להצמיח אנשים מצוינים ושחקנים טובים"
עיקרי ישיבת הנהלת ההתאחדות - 8.11.17
יונתן "ג'וני" הרדי הלך לעולמו
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google